Saabumine
Lahkumine
Külastajaid
Otsi tube ja hindu

Ülipopulaarse vestlusshow triloogia lõppakord võtab lähema vaatluse alla NAISED!

 

Laupäeval, 14. oktoobril algusega kell 19:00
UUS SHOW “Mida NAISED tegelikult tahavad?”

Hind 59€/inimene

Hind sisaldab show, tervitusjook, suupistevaagen.

 

Nii selle, mida need vägevad amatsoonid ja õrnad jumalannad ise arvavad, et nad tahavad kui ka selle, mis neid meeste silmade ja kogemuse läbi tegelikult õnnelikuks ja rahulolevaks muudab.

Laval esindab naisi Marju Karin, kes laob tabudeta letti ja otse kümnesse kõik, mida mehed suhtluses naistega totaalselt valesti teevad, mis on see müstiline miski, mis naised tegelikult mehi tõeliselt tahtma paneb ning mida täpselt mehed võiksid teha, et peaaegu igal naisel jalad nõrgaks võtta.

Ilusüstide kuningannale panevad laval puid alla kaks karismaatilist rüütlit – Eero Spriit ja Margus Vaher. Mehed, kes kunagi ühtegi vastust võlgu ei jää, kel kahepeale naistega kogemusi rohkem, kui legendaarsel Casanoval ning kes seda mitmepealist lohet laval kõige paremini taltsutada oskavad.

Koos moodustavad need kolm frukti laval dünaamilise trio, kes läbi huumori ja eluliste näidete kisuvad valguse kätte kõik, mis suhetes enamasti sügaval kapisopis peidus või mida kiivalt varjatakse.

 

Lisainfo ja broneerimine +372 447 8911 / reservations@hotelparnu.com

NB! Pärnu Hotell jätab endale õiguse teha muudatusi programmis.

Tühistamistingimused
Broneering jõustub ettemaksu tasumisel, palume tellimuse eest tasuda 3 päeva jooksul. Tasuda saab ülekandearvega (saadame arve e-mailiga) või hotelli vastuvõtus sularahas/kaardimaksena. Tasutud tellimuse tühistamisel raha ei tagastata.

Üritus toimub
Pärnu Hotell restoranis Embecke
Rüütli 44, Pärnu

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info

NÕUSTUN