Embecke Restoran

 

Pärnu Hotelli esimesel korrusel asuv Embecke Restoran on oma nime saanud Pärnu jõe järgi. Keskajal nimetati Pärnu jõge just Embecke jõeks, mis on tõlkes Emajõgi. Embecke Restoran on igati sobiv koht sõprade, pere või äripartneritega lõunastamiseks või õhtusöögiks.

Avar ja kuni 150 külastajat mahutav võimaluste rohke Pärnu restoran pakub ka suurepäraseid tingimusi erinevate firmaürituste korraldamiseks.

Embecke Restorani menüü lähtub Euroopa köögist, tuues samal ajal sekka kohalikke Eesti maitseid. Lapsi ootab selles Pärnu restoranis lastemenüü. Igaüks leiab pakutavast endale midagi meelepärast.

Suveperioodil on kliendid oodatud nautima värskendavaid kokteile ja päikesepaistet restorani suveterrassile.

A’la carte menüü
 
 

Hommikusöök

Hea hommikusöök on päeva parim algus. Alusta oma päeva nautides rikkalikku hommikusööki koos pere, sõprade või äripartneriga. Embecke Restorani hommikusööki on võimalik osta ka klientidel väljaspoolt hotelli.

Lisatasu eest pakutakse Pärnu Hotellis majutuvatele klientidele võimalust tellida hommikusööki tuppa. Hommikusöögi tellimisel on erinevad valikud nii kergema kui toekama hommikusöögi austajatele. Palume teavitada hotelli vastuvõttu oma soovist eelmisel õhtul hiljemalt kell 21:00.

Mõeldud on ka varajaste lahkujate peale, majutuvatele klientidele serveeritakse tasuta varajane hommikusöök.

Embecke Restorani buffet- hommikusööki serveeritakse:
E – R 7:00 – 10:00
L – P 7:00 – 11:00

Lisainfo ja laudade reserveerimine telefonil +372 447 8900 või e-posti teel embecke@hotelparnu.com

 

Copy link
Powered by Social Snap

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info

NÕUSTUN