Koostööpartnerid

Saabumine
Lahkumine
Mitu Külalisi
Otsi tube ja hindu

Pärnu Kontserdimaja

Pärnu Hotelli klientidel on võimalus tellida pileteid Pärnu Kontserdimajas toimuvatele üritustele.

Tõelise elamuse saamiseks broneeritakse soovi korral kohvilaud Kontserdimaja kohvikus Cello. Lisainfot ürituste kohta leiate Pärnu Kontserdimaja kodulehelt.

Pärnu Teater Endla

Endla teatris on väga mitmekesine repertuaar, komöödiast psühholoogilise trillerini. Tetari Mängukava leiad Pärnu Teater Endla koduleheküljelt.

Pärnu Bay Golf Links

Pärnu Bay Golf Links on tõeline links-rada selle sõna parimas tähenduses – rannaäärne maariba, mille liivane pinnas ja aruheina murukate panevad proovile iga golfimängija võimed ja oskused. Rohkem infot www.parnubaygolf.com.

 

Wihte Beach Golf

Pärnu lahe ilusaima ranna Valgeranna vahetus läheduses asub Pärnu maakonna esimene 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf. Rohkem infot www.wbg.ee.

Valgeranna Seikluspark

Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, takistused ja köied, pikad liud maa ja taeva vahel – see on seikluspark puude otsas! Seiklusradade kohta lisainfot leiad Valgeranna seikluspargi kodulehelt.

Pärnu Mängudžungel

Mängudžungli missiooniks on pakkuda lastele puhast turvalist keskkonda, kus nad saavad end välja elada ja tunda rõõmu lihtsast mängust. Rohkem infot www.parnumangudzungel.ee.

Pärnu Mini Zoo

MiniZoo on roomajate loomaaed, kus on esindatud üle 60liigi mürgiseid ja mittemürgiseid madusid, sisalikke, kilpkonni ja niiluse krokodill. Rohkem infot Facebooki’is.

Pärnu ööklubid

Pärnu öömelu rikastavad ööklubid, kuhu hotellis ööbivatele klientidele pakume tasuta sissepääsu.
Teid ootavad ööklubi Sugarööklubi Vaarikas.

 

Auto24ring

Parim ringrada Baltikumis nautimaks erinevaid võistlusi kui ka kiireid ja emotsioone täis sõiduelamusi ise. Lisainfot leiad auto24ring kodulehelt.

Bristol takso
Kontakt: +372 44 30 600

AVIS autorent
Kontakt: +372 529 7472

Tõruke rattarent
Kontakt: +372 5028 269
bicyclerentalparnu@gmail.com

Pärnu Cruises
Kontakt: +372 563 731 53

Copy link
Powered by Social Snap

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info

NÕUSTUN