Tutvu Pärnuga

Saabumine
Lahkumine
Mitu Külalist
Otsi tube ja hindu

Pärnu kui hansalinn, kuurortlinn ja Eesti Vabariigi sünnilinn oma mitmete vaatamisväärsuste, muuseumide, kohvikute ja rannapromenaadiga meeldejääv külastuspaik. Pärnu pole mitte ainult suvepealinn. Siin leidub küllaga tegevust nii suurtele kui väikestele ja seda aastaringselt.

Mida teha Pärnus? Pärnu Hotelli ideaalne asukoht otse Pärnu kesklinnas pakub võimaluse tutvuda vaatamisväärsustega vaid lühikese jalutuskäigu raames. Hotelli vahetuslähedusse jäävad Rüütli tänav külgnedes Rüütli platsiga, kus asus Pärnu esimene raudteejaam.

Samuti Pärnu kesklinnas paiknev kaunis Eliisabeti kirik, olles üks barokkperioodi väljapaistvamaid sakraalehitisi Eestis, lisaks asub kirikus üks Eesti paremaid oreleid ning Jekateriina kirik, mis on üks stiilipuhtaim ja rikkalikem barokk-kirik Eestis. Lühikese jalutuskäigu kaugusel on Tallinna värav, mis on ainus säilinud 17.saj vallvärav Baltikumis ja Punane Torn, mis on ainus säilinud Uus-Pärnu hansalinna kaitsetorn ja endine vangitorn. Jalutuskäik võib jätkuda Pärnu linna mitmetes parkides või Pärnu jõega kulgeval Jaansoni terviserajal.

Pärnu, kui suvepealinn, on tuntud ka mitmete ürituste ja festivalide poolest. Igal aastal on toimumas Grillfest: Hea Toidu Festival, Pärnu HansapäevadPärnu FilmifestivalPärnu Muusikafestival Järvi AkadeemiaSuveaariaAugustiunetus – Kunstide öö Pärnus ja palju muud. Pärnu suvi on täis kunsti, muusikat ja festivale.

Puhkust koos kultuuriga jätkub alati, sest Pärnus asub mitmekülgse repertuaariga Endla Teater ja Pärnu Kontserdimaja.

Otse Pärnu Hotelli kõrval asuvad linna suurimad kaubanduskeskused Port Artur ja Pärnu Keskus, kus asub ka Pärnu linna uusim ja suurim Apollo kino. Pärnu Hotelli mitmed koostööpartnerid on ka linna erinevad ööklubid.

Rohkem infot Pärnu linna vaatamisväärsuste ja sündmuste kohta leiad ka VisitPärnu lehelt.

 

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info

NÕUSTUN