Kuhu minna lastega

Saabumine
Lahkumine
Mitu Külalist
Otsi tube ja hindu

Sügis-talvisel perioodil, kui kuum suvemelu on jäänud seljataha, on Pärnu ideaalne paik rahulikuks perepuhkuseks. Pärnu Hotelli koostööpartnerite seas on mitmed veekeskused, laste mängumaa.

Lottemaa

Pärnu Hotellist 12 km kaugusel asub armastatud koht Lottemaa ning seda teab Leiutajatekülas igaüks! See on lõbus koht nii väikestele kui suurtele. Lottemaal on palju lustakat toimetamist. Üle 100 atraktsiooni, leiumasina või mänguriista ootavad avastamist. Siin saab seigelda seikluspargis, ekselda labürindis, tutvuda maailmaruumiga planetaariumis, avastada põnevaid muusikainstrumente ja teha muusikat kassiema Paulaga, sportida kassiisa Matiga, meisterdada Oskari kuuris koos Lotte isaga, mängida lõbusaid mänge koos Lotte, Bruno ja Albertiga ning kuulata vana rännukoer Klausi pajatusi kaugetest matkaradadest. Lottemaal tehakse ka tublisti teatrit.  Kokku mängitakse platsil päeva jooksul umbes 10 suuremat ja väiksemat teatrietendust.

Rohkem infot

Valgeranna Seikluspark

Valgeranna Seikluspark asub Pärnu Hotellist 11 km kaugusel mere ääres! Avastamist ootavad uuenenud rajad, 6 kõrgrada lihtsast keerulisteni ja pere pisematele lastepark. Lasteparki oodatakse 2-7 aastaseid mudilasi ning kõrgradadele suuremaid lapsi ja täiskasvanuid. Radade läbimiseks kulub aega 1,5-2,5h. Lisategevustena saab proovida vabalangemise hüpet, rattaga puu otsas sõitmist, mängida discgolfi, lainelaual surfata ja pidada aardejahti! Seiklusradade kohta lisainfot leiad Valgeranna seikluspargi kodulehelt.

Rohkem infot

Pärnu Mängudžungel

Mängudžungli missiooniks on pakkuda lastele puhast turvalist keskkonda, kus nad saavad end välja elada ja tunda rõõmu lihtsast mängust.

Rohkem infot

Pärnu Mini Zoo

MiniZoo on roomajate loomaaed, kus on esindatud üle 60 liigi mürgiseid ja mittemürgiseid madusid, sisalikke, kilpkonni ja niiluse krokodill.

Rohkem infot

Pärnu Munamäe park

Pärnu kuurortlinna lahutamatuks osaks on muruplatsid, alleed ja varjuandvad pargid. Munamäe park on üks Pärnu linna kuuest kaitse alla võetud pargist ja on linna kõrgeim punkt. Pärnu kesklinna lähedasse parki on mugav tulla koos lastega, siin on istepingid, mänguväljak ja rulapark.

Rohkem infot

Pärnu rannapark

Park asub ranna vahetus lähedus ja on rahva hulgas populaarne jalutamise ja puhkamise koht. Pargiala traditsiooniline osa on jagatud teemade ja kasutuse järgi erinevateks osadeks – peaväljak, kunsti väljak, seltskondlike mängude ja rahu väljak. Merepoolsel pargialal on kaasaegne ja turvaline mänguväljak lastele.

Rohkem infot

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Täpsem info

NÕUSTUN